Atlas przestępczości w Polsce 4 PRODUKT NIEDOSTĘPNY

Dostępność: brak towaru
Cena w innych sklepach: 70,00 zł
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Autorzy: Andrzej Siemaszko, Beata Gruszczyńska, Marek Marczewski, redakcja naukowa Andrzej Siemaszko

Wprawdzie lepsze jest wrogiem dobrego, nie sposób było jednak zastosować się do tej użytecznej maksymy przy konstrukcji czwartej edycji Atlasu przestępczości w Polsce. Różni się więc on znacznie od poprzednich (ukazały się one odpowiednio w latach 1994, 1999 i 2003) pod względem zarówno układu, jak i objętości.

Wzrastająca ilość danych (wynikająca m.in. z coraz większej rozpiętości rozpatrywanych lat) sprawiła, że tom obecny — i to mimo rezygnacji z rozdziału traktującego o ewidencji spraw, zasobach kadrowych i budżecie wymiaru sprawiedliwości — jest o kilkadziesiąt stron obszerniejszy od poprzedniego. Wynika to jednak również z większej różnorodności danych, które udało się nam tym razem uzyskać. Od czasu ukazania się trzeciej edycji Atlasu pojawiły się bowiem nowe, interesujące źródła informacji, a dotychczasowe „dojrzały” i stały się na tyle pełne i wartościowe, że grzechem by było ich nie zaprezentować.

Wszystko to sprawiło, że w Atlasie przestępczości w Polsce 4 zaszły kolejne spore zmiany,do czego Czytelnicy naszych publikacji zdążyli się już zresztą przyzwyczaić.

 

Rok wydania: 2009
Wydanie pierwsze
Format 205x290 mm
Liczba stron: 332
Oprawa miękka
ISBN 978-83-7459-086-0
Cena katalogowa 70 zł
Projekt okładki i stron tytułowych: Ireneusz Sakowski

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl